Date Teams/Event Time Score Links
March
Fri. 12 vs. Otterbein * 6:00 PM
  HOME
  vs. Otterbein * 8:00 PM
  HOME
Tue. 16 at John Carroll * 6:00 PM
  University Heights, Ohio
  at John Carroll * 8:00 PM
  University Heights, Ohio
Fri. 19 at Wilmington * 6:00 PM
  Wilmington, Ohio
  at Wilmington * 8:00 PM
  Wilmington, Ohio
Tue. 23 vs. Muskingum * 6:00 PM
  HOME
  vs. Muskingum * 8:00 PM
  HOME
Fri. 26 vs. Capital * TBA
  HOME
  vs. Capital * TBA
  HOME
Tue. 30 at Marietta * 6:00 PM
  Marietta, Ohio
  at Marietta * 8:00 PM
  Marietta, Ohio
 
April
Fri. 2 at Heidelberg * 6:00 PM
  Tiffin, Ohio
  at Heidelberg * 8:00 PM
  Tiffin, Ohio
Tue. 6 vs. Baldwin Wallace * 6:00 PM
  HOME
  vs. Baldwin Wallace * 8:00 PM
  HOME
Fri. 9 vs. Ohio Northern * 6:00 PM
  HOME
  vs. Ohio Northern * 8:00 PM
  HOME
 
August
Fri. 30 vs. Wooster Final W, 3-0
  Mount Union Invitational HOME
  vs. Brockport St. (N.Y.) Final W, 3-0
  Mount Union Invitational HOME
Sat. 31 vs. Mt. Vernon Naz. Final L, 3-2
  Mount Union Invitational HOME
  vs. Earlham (Ind.) Final W, 3-0
  Mount Union Invitational HOME
 
September
Tue. 3 at Hiram Final L, 3-1
  Hiram, Ohio
Fri. 6 vs. Fredonia State (N.Y.) @ Erie, Pa. Final W, 3-0
  vs. Bethany (W.Va.) @ Erie, Pa. Final W, 3-0
Sat. 7 at Penn St.-Behrend Final W, 3-0
  Behrend Invitational Erie, Pa.
  vs. Westminster (Pa.) @ Erie, Pa. Final W, 3-0
Wed. 11 at Case Western Reserve Final W, 3-2
  Cleveland, Ohio
Fri. 13 vs. Washington and Jefferson (Pa.) @ Pittsburgh, Pa. Final W, 3-0
  Carnegie Mellon Invite
  vs. Hope (Mich.) @ Pittsburgh, Pa. Final L, 3-1
Sat. 14 vs. Scranton (Pa.) @ Pittsburgh, Pa. Final W, 3-0
  vs. Susquehanna @ Pittsburgh, PA Final W, 3-2
  DoubleTree Invitational at Carnegie Mellon
Fri. 20 vs. Clarkson (N.Y.) @ Selinsgrove, PA Final W, 3-1
Sat. 21 vs. Mary Washington (Va.) @ Selinsgrove, Pa. Final W, 3-2
  vs. DeSales (Pa.) @ Selinsgrove, PA Final W, 3-0
Sat. 28 vs. Transylvania (Ky.) @ Westerville, Ohio Final W, 3-1
  vs. Carnegie Mellon (Pa.) @ Westerville, Ohio Final L, 3-0
 
October
Fri. 4 at Otterbein * Final W, 3-2
  Westerville, Ohio
Tue. 8 vs. John Carroll * Final W, 3-1
  HOME
Sat. 12 vs. Wilmington * Final W, 3-0
  HOME
  vs. Wittenberg Final L, 3-1
  HOME
Tue. 15 at Muskingum * Final L, 3-0
  New Concord, Ohio
Sat. 19 at Capital * Final W, 3-2
  Columbus, Ohio
Tue. 22 vs. Marietta * Final W, 3-0
  HOME
Sat. 26 vs. Heidelberg * Final L, 3-1
  HOME
Tue. 29 at Baldwin Wallace * Final L, 3-2
  Berea, Ohio
 
November
Fri. 1 at Ohio Northern * Final L, 3-0
  Ada, Ohio
Tue. 5 at Otterbein Final L, 3-1
  OAC Tournament - Quarterfinals
* Conference
Bold team: Home event