Licensed to FinishTiming - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 1/22/2016 10:57 PM
               OAC Split - University of Mount Union - 1/22/2016               
                        Results by www.Finishtiming.com                        
                 Peterson Fieldhouse, Mount Union,Alliance, OH                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Women Weight Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
Finals
  1       Gallavan, Kim       SR Baldwin Wall            17.47m   57-03.75  10   
  2       Haasz, Madison      SR Heidelberg              15.93m   52-03.25   8   
  3       Urban, Maggie       SR Baldwin Wall            14.97m   49-01.50   6   
  4       Olashuk, Rebecca    JR Ohio Norther            14.42m   47-03.75   4   
  5       Clouse, Kasey       JR Baldwin Wall            14.37m   47-01.75   2   
  6       Fruchey, Aubrey     SO Mount Union             12.77m   41-10.75   1   
  7       Dramis, Michaela    SR Ohio Norther            12.40m   40-08.25 
  8       Ziccardi, Madeline  SO Baldwin Wall            12.24m   40-02.00 
  9       Paul, Kendra        SO Ohio Norther            12.13m   39-09.75 
 10       McNeil, Madison     SO Baldwin Wall            11.22m   36-09.75 
 11       Mangione, Maria     JR John Carroll            11.20m   36-09.00 
 12       Phillips, Madison   SO Baldwin Wall            11.07m   36-04.00 
 13       Johnson, Alexis     FR John Carroll            10.77m   35-04.00 
 14       Leach, Morgan       SO Mount Union             10.50m   34-05.50 
 15       Miller, Mikenna     JR John Carroll             9.04m   29-08.00 
 16       Harris, Tia         FR Ohio Norther             8.95m   29-04.50 
 --       Thomas, Natasha     JR Baldwin Wall              FOUL            
 
Event 2  Men Weight Throw
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Burdorff, Tyler     SR Baldwin Wall            17.42m   57-02.00  10   
  2       Shumate, Lucas      JR Ohio Norther            16.94m   55-07.00   8   
  3       Shumate, Tyler      SR Mount Union             15.78m   51-09.25   6   
  4       Dysert, Zak         SO Baldwin Wall            15.54m   51-00.00   4   
  5       Augustine, Zane     JR Ohio Norther            14.37m   47-01.75   2   
  6       Pipoly, Matthew     FR Mount Union             13.81m   45-03.75   1   
  7       Hunter, Nate        JR John Carroll            13.47m   44-02.50 
  8       Gundlah, Adam       JR Mount Union             13.03m   42-09.00 
  9       Colby, Nick         FR John Carroll            12.61m   41-04.50 
 10       Fee, Alex           FR Heidelberg              11.89m   39-00.25 
 11       Giardina, Travis    SO Baldwin Wall            10.65m   34-11.25 
 12       Bost, J.J.          FR John Carroll            10.09m   33-01.25 
 
Event 3  Women Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Reed, Madison       FR Ohio Norther             3.43m   11-03.00  10   
  2       Myers, Angel        JR Mount Union              3.13m   10-03.25   7   
  2       Wollenslegal, Kell  SO Ohio Norther             3.13m   10-03.25   7   
  4       Heck, Gabrielle     SR Ohio Norther            J3.13m   10-03.25   3   
  4       Eisenbrown, Abbey   JR Mount Union             J3.13m   10-03.25   3   
  6       Bouscher, Katherin  FR Mount Union              2.98m    9-09.25   1   
  7       Swisher, Jessica    SO John Carroll             2.83m    9-03.25 
  8       Weagraff, Abby      FR Baldwin Wall            J2.83m    9-03.25 
 
Event 4  Men Pole Vault
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Orewiler, Tyler     SR Mount Union              5.05m   16-06.75  10   
  2       Ike, Brandon        SR Ohio Norther             4.55m   14-11.00   8   
  3       Price, Travis       JR Mount Union              4.25m   13-11.25   6   
  4       Spilker, Johnathon  JR Baldwin Wall            J4.25m   13-11.25   4   
  5       Rospierski, Ricky   JR Mount Union              4.10m   13-05.25   2   
  6       Smith, Adam         JR Ohio Norther             3.65m   11-11.75   1   
 --       Metz, Zack          SO Mount Union                 NH            
 --       Gohrband, Steven    SR Ohio Norther                NH            
 
Event 5  Women High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Kasper, Erin        JR Baldwin Wall             1.66m    5-05.25  10   
  2       Ellinwood, Hailee   JR Mount Union             J1.66m    5-05.25   8   
  3       Garrett, Baylee     SO Heidelberg               1.54m    5-00.50   6   
  4       Amos, Julie         SR Ohio Norther            J1.54m    5-00.50   4   
  5       Durunna, Udoka      SO Mount Union              1.51m    4-11.50   2   
  6       Nuckols, Kelani     JR Mount Union             J1.51m    4-11.50   1   
  7       Wagner, Kristine    SR Ohio Norther            J1.51m    4-11.50 
  8       Weininger, Mallory  FR Ohio Norther             1.46m    4-09.50 
  8       Hambrick, Morgan    SO Mount Union              1.46m    4-09.50 
 10       Wiggins, Victoria   FR Heidelberg               1.41m    4-07.50 
 11       McClain, Megan      SO Ohio Norther             1.36m    4-05.50 
 
Event 6  Men High Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Wukotich, Zack      JR Mount Union              2.07m    6-09.50  10   
  2       Juhn, Rory          JR Mount Union              1.97m    6-05.50   8   
  3       Bogdanovich, Luke   SO Ohio Norther             1.91m    6-03.25   5   
  3       Wilson, William     SO Ohio Norther             1.91m    6-03.25   5   
  5       Bennett, Michael    SO Heidelberg              J1.91m    6-03.25   2   
  6       Fritz, Wes          FR Heidelberg               1.86m    6-01.25   1   
  7       Meadows, Avery      FR Ohio Norther            J1.86m    6-01.25 
  8       Milhoan, Andrew     SR Mount Union             J1.86m    6-01.25 
  9       Hudson, Josh        SR Mount Union             J1.86m    6-01.25 
 10       Slack, Grant        JR Mount Union              1.81m    5-11.25 
 11       Woods, Milton       FR Baldwin Wall             1.76m    5-09.25 
 12       Thompson, Kevin     JR Heidelberg              J1.76m    5-09.25 
 
Event 7  Women Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Winters, Melanie    SR Baldwin Wall             5.77m   18-11.25  10   
  2       Kasper, Erin        JR Baldwin Wall             5.31m   17-05.25   8   
  3       Commager, Kelsey    JR Ohio Norther             5.21m   17-01.25   6   
  4       Johnson-Ward, Dian  JR Ohio Norther            J5.21m   17-01.25   4   
  5       Carman, Rebecca     JR Ohio Norther            J5.21m   17-01.25   2   
  6       Walton, Stephanie   FR Ohio Norther             5.20m   17-00.75   1   
  7       Snow, Abby          SR Baldwin Wall            J5.20m   17-00.75 
  8       Wagner, Kristine    SR Ohio Norther             5.18m   17-00.00 
  9       Sefick, Jocelyn     SR Mount Union              4.94m   16-02.50 
 10       Holowecky, Rachel   JR Baldwin Wall             4.89m   16-00.50 
 11       Crofoot, Dana       SO Mount Union              4.85m   15-11.00 
 12       Pilewski, Nicole    FR John Carroll             4.82m   15-09.75 
 13       Frandanisa, Kately  FR John Carroll             4.47m   14-08.00 
 14       Edwards, Jessica    FR Baldwin Wall             4.46m   14-07.75 
 15       Tucker, Rachel      SO Baldwin Wall             4.04m   13-03.25 
 --       Werner, Elizabeth   SO Ohio Norther              FOUL            
 
Event 8  Men Long Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       North, Adam         SO John Carroll             6.57m   21-06.75  10   
  2       Lyon, Jerrod        SO Heidelberg               6.33m   20-09.25   8   
  3       Cloud, Brandon      SO Mount Union              6.29m   20-07.75   6   
  4       Weirich, Cole       FR John Carroll             6.26m   20-06.50   4   
  5       Woods, Nicholas     SO John Carroll             6.17m   20-03.00   2   
  6       Gannon, Bailey      SO Mount Union              6.06m   19-10.75   1   
  7       Meadows, Avery      FR Ohio Norther             6.03m   19-09.50 
  8       Brinkman, Robbie    SR Ohio Norther             5.99m   19-08.00 
  9       Sanders, Derrow     FR Heidelberg               5.93m   19-05.50 
 10       Redus, Darrin       JR Mount Union              5.92m   19-05.25 
 11       Bogdanovich, Luke   SO Ohio Norther             5.85m   19-02.50 
 12       Bennett, Michael    SO Heidelberg               5.78m   18-11.75 
 13       Ibrahim, Sammy      SR Baldwin Wall             5.77m   18-11.25 
 14       Scott, Jaquill      JR Mount Union              5.61m   18-05.00 
 15       Wilson, William     SO Ohio Norther             5.59m   18-04.25 
 16       Hudson, Josh        SR Mount Union              5.44m   17-10.25 
 17       Infantino, Adam     JR Mount Union              5.31m   17-05.25 
 18       Jew, Tyler          SO John Carroll             5.20m   17-00.75 
 
Event 9  Women Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Johnson-Ward, Dian  JR Ohio Norther            11.08m   36-04.25  10   
  2       Commager, Kelsey    JR Ohio Norther            10.93m   35-10.50   8   
  3       Carman, Rebecca     JR Ohio Norther            10.52m   34-06.25   6   
  4       Snow, Abby          SR Baldwin Wall            10.29m   33-09.25   4   
  5       Frandanisa, Kately  FR John Carroll             9.40m   30-10.25   2   
  6       Edwards, Jessica    FR Baldwin Wall             9.17m   30-01.00   1   
  7       Tucker, Rachel      SO Baldwin Wall             8.83m   28-11.75 
 
Event 10  Men Triple Jump
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Thompson, Kevin     JR Heidelberg              12.05m   39-06.50  10   
  2       Wilson, William     SO Ohio Norther            11.60m   38-00.75   8   
  3       Meadows, Avery      FR Ohio Norther            11.55m   37-10.75   6   
  4       Jew, Tyler          SO John Carroll            11.26m   36-11.50   4   
 
Event 11  Women Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Haasz, Madison      SR Heidelberg              14.53m   47-08.00  10   
  2       Gallavan, Kim       SR Baldwin Wall            13.61m   44-08.00   8   
  3       Harris, Tia         FR Ohio Norther            11.67m   38-03.50   6   
  4       Clouse, Kasey       JR Baldwin Wall            11.56m   37-11.25   4   
  5       Fruchey, Aubrey     SO Mount Union             10.95m   35-11.25   2   
  6       Leach, Morgan       SO Mount Union             10.92m   35-10.00   1   
  7       Clutter, Veronica   SR Mount Union             10.89m   35-08.75 
  8       Olashuk, Rebecca    JR Ohio Norther            10.41m   34-02.00 
  9       Ziccardi, Madeline  SO Baldwin Wall             9.94m   32-07.50 
 10       Johnson, Alexis     FR John Carroll             9.88m   32-05.00 
 11       Thomas, Natasha     JR Baldwin Wall             9.62m   31-06.75 
 12       Mangione, Maria     JR John Carroll             9.25m   30-04.25 
 13       Miller, Mikenna     JR John Carroll             9.16m   30-00.75 
 
Event 12  Men Shot Put
=================================================================================
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1       Burdorff, Tyler     SR Baldwin Wall            15.26m   50-00.75  10   
  2       Smith, Cody         SO Baldwin Wall            14.49m   47-06.50   8   
  3       Cooper, Lucas       FR Mount Union             14.39m   47-02.50   6   
  4       Louk, Kyle          FR Mount Union             14.18m   46-06.25   4   
  5       Fitchet, Matt       SO Mount Union             13.88m   45-06.50   2   
  6       Augustine, Zane     JR Ohio Norther            13.43m   44-00.75   1   
  7       Filp, Andrew        FR Mount Union             13.31m   43-08.00 
  8       Wimer, Brad         SR Mount Union             13.10m   42-11.75 
  9       Calkins, Kody       FR Ohio Norther            12.42m   40-09.00 
 10       Cody, AJ            JR Ohio Norther            11.85m   38-10.50 
 11       Cubberly, Matt      SR John Carroll            11.82m   38-09.50 
 12       Giardina, Travis    SO Baldwin Wall            11.77m   38-07.50 
 13       Bost, J.J.          FR John Carroll            11.67m   38-03.50 
 14       Hunter, Nate        JR John Carroll            11.46m   37-07.25 
 15       Fee, Alex           FR Heidelberg              11.40m   37-05.00 
 16       Uhrin, Ryan         SO Mount Union             11.28m   37-00.25 
 17       Dysert, Zak         SO Baldwin Wall            11.22m   36-09.75 
 18       Eilola, Timothy     FR Ohio Norther            11.19m   36-08.50 
 19       Aguilar, Mark       SO Ohio Norther            11.09m   36-04.75 
 20       Keating, Bryce      SO Mount Union             10.78m   35-04.50 
 21       Simmons, Nigel      SO Baldwin Wall            10.18m   33-04.75 
 22       Martin, Kolton      FR Heidelberg               9.13m   29-11.50 
 23       Colby, Nick         FR John Carroll             8.92m   29-03.25 
 24       Gutzky, Ben         FR Heidelberg               6.90m   22-07.75 
 --       Durr, Tristen       SO Heidelberg                FOUL            
 
Event 13  Women 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Modrzynski, Pascha  JR John Carroll          10:38.84   10   
  2       Sterle, Hanna       JR John Carroll          10:47.91    8   
  3       Reigle, Hilary      FR Mount Union           10:56.89    6   
  4       Baumann, Ashlie     FR Ohio Norther          11:00.88    4   
  5       Latham, Grace       SO Mount Union           11:02.32    2   
  6       Gornik, Lauren      SO John Carroll          11:08.76    1   
  7       Elkins, Amanda      FR Heidelberg            11:17.08  
  8       Beardsley, Ellis    JR Mount Union           11:32.61  
  9       Bill, Martha        SR John Carroll          11:36.12  
 10       Hajek, Crystal      SO John Carroll          11:36.90  
 11       Myers, Kristina     FR Ohio Norther          11:42.62  
 12       Majczyk, Gina       FR John Carroll          11:53.18  
 13       Chakov, Alexandra   FR Heidelberg            11:59.31  
 14       Crow, Natalie       FR Mount Union           12:09.00  
 15       Giessler, Paige     JR Ohio Norther          12:18.15  
 
Event 14  Men 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Wilson, Alex        SR Mount Union            8:43.97   10   
  2       Hemmelgarn, Aaren   JR Ohio Norther           8:50.11    8   
  3       Wymer, Eric         SR Ohio Norther           8:54.43    6   
  4       Snyder, Andrew      SR John Carroll           9:03.36    4   
  5       Ernstes, Matthew    SR Ohio Norther           9:09.71    2   
  6       Gordon, Cully       JR Ohio Norther           9:10.82    1   
  7       Boyd, Samuel        SO Ohio Norther           9:11.23  
  8       Jeffers, Brady      SO Baldwin Wall           9:14.21  
  9       Kazek, Gus          JR John Carroll           9:18.33  
 10       Hurley, Michael     SR John Carroll           9:20.17  
 11       Thorne, Josh        FR Mount Union            9:21.29  
 12       Schulze, Spencer    FR Ohio Norther           9:22.34  
 13       Martin, Ross        SO John Carroll           9:22.77  
 14       Wherry, Jonathan    SR Ohio Norther           9:31.29  
 15       Bach, Theo          SO Mount Union            9:35.81  
 16       Thomas, Nick        SO Mount Union            9:36.27  
 17       Cushing, Todd       FR Baldwin Wall           9:40.27  
 18       White, Jimmy        SO John Carroll           9:46.48  
 19       Spronz, Phil        FR Baldwin Wall           9:51.79  
 20       Jensen, Creighton   FR Baldwin Wall           9:56.09  
 21       Daly, Holden        FR Baldwin Wall          10:30.67  
 
Event 15  Women 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mount Union  'A'                                    1:46.91   10   
     1) Donley, Steph SO                2) Rinaldi, Marisa JR             
     3) White, Marrianna SR             4) Goedecke, Katie SO             
  2 John Carroll  'A'                                   1:50.95    8   
     1) Jenkins, Emily SR               2) Leon, Gabrielle SO             
     3) Martinko, Sara JR               4) Powell, Ashura FR              
  3 Heidelberg  'A'                                     1:51.91    6   
     1) Biniker, McKenzie FR            2) Slone, Michaela FR             
     3) Garrett, Baylee SO              4) Dillon, Taylor SR              
  4 Ohio Northern  'A'                                  1:54.39    4   
     1) Wagner, Kristine SR             2) Walton, Stephanie FR           
     3) Carman, Rebecca JR              4) Weininger, Mallory FR          
 
Event 16  Men 4x200 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mount Union  'A'                                    1:33.24   10   
     1) Weber, Josh SO                  2) Shrewsbury, Andrew JR          
     3) Etzler, Clark FR                4) Gentry, Chad SR                
  2 Ohio Northern  'A'                                  1:35.08    8   
     1) Turner, DeNorris SR             2) Krugh, Nicholas FR             
     3) Hommer, Matthew JR              4) Brinkman, Robbie SR            
  3 Heidelberg  'A'                                     1:35.42    6   
     1) Ball, Austin SO                 2) Utter, Brian FR                
     3) Boehler, Ren SO                 4) Boehler, Shane SO              
  4 Heidelberg  'B'                                    x1:35.83  
     1) Mahaffey, Jeremy FR             2) Yoder, Michael SR              
     3) Villiant, Liberty FR            4) Lyon, Jerrod SO                
 
Event 17  Women Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Ohio Northern  'A'                                 12:59.01   10   
     1) Huber, Nicole JR                2) Ewing, Avery FR                
     3) Richards, Emily SO              4) McCutchen, Rebekah SR          
  2 Mount Union  'A'                                   13:45.25    8   
     1) Warrick, Jordi SR               2) Segro, Morgan FR               
     3) Phillips, Carmen FR             4) Bentler, Colleen SO            
 
Event 18  Men Distance Medley
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Ohio Northern  'A'                                 10:33.30   10   
     1) McVey, Ian FR                   2) McKee, Ian JR                  
     3) Molinaro, Matt SO               4) Harden, Andrew JR              
  2 John Carroll  'A'                                  10:39.60    8   
     1) Hydzik, Mike SR                 2) Loya, Dan SR                   
     3) Cameron, Will SR                4) Andrews, Matt SO               
  3 Mount Union  'A'                                   11:17.80    6   
     1) Bolender, Kyle SO               2) Traver, Nathanael FR           
     3) Klingshirn, Chase JR            4) Colon, Joe SO                  
  4 Baldwin Wallace  'A'                               11:27.60    4   
     1) Fuhrmann, Alex SR               2) Etienne, Dessaline FR          
     3) Swords, Justin SO               4) Milovich, Evan SO              
 
Event 19  Women 60 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       Winters, Melanie    SR Baldwin Wall              7.96q  1 
  2       Jenkins, Emily      SR John Carroll              8.02q  2  8.016
  3       Crofoot, Dana       SO Mount Union               8.02q  1  8.020
  4       Donley, Steph       SO Mount Union               8.06q  2 
  5       Gast, Allison       JR Ohio Norther              8.09q  2 
  6       Goedecke, Katie     SO Mount Union               8.18q  1  8.172
  7       Nemeth, Kelsey      SR Baldwin Wall              8.18q  1  8.178
  8       Sefick, Jocelyn     SR Mount Union               8.46q  1 
  9       Walton, Stephanie   FR Ohio Norther              8.47q  1 
 10       Landers, Hope       FR Mount Union               8.58   2 
 11       Biniker, McKenzie   FR Heidelberg                8.62   2 
 12       Lee, Brittany       SR Ohio Norther              8.75   1 
 13       Kiser, Morgan       FR Mount Union               8.90   2 
 14       Messerly, Joanna    JR Ohio Norther              9.41   2 
 
Event 19  Women 60 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1       Winters, Melanie    SR Baldwin Wall              7.94   10   
  2       Crofoot, Dana       SO Mount Union               8.01    8   
  3       Jenkins, Emily      SR John Carroll              8.06    6   
  4       Gast, Allison       JR Ohio Norther              8.08    4   
  5       Donley, Steph       SO Mount Union               8.19    2   
  6       Goedecke, Katie     SO Mount Union               8.24    1    8.231
  7       Nemeth, Kelsey      SR Baldwin Wall              8.24   8.234
  8       Sefick, Jocelyn     SR Mount Union               8.40  
  9       Walton, Stephanie   FR Ohio Norther              8.57  
 
Event 20  Men 60 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       Berry, Louis        FR Mount Union               7.06q  3 
  2       Leverette, Jordan   FR Baldwin Wall              7.08q  1  7.071
  3       Beidleman, Benjami  SR Baldwin Wall              7.08q  1  7.079
  4       Beidleman, Michael  SR Baldwin Wall              7.12q  2 
  5       Fisher, Jojuan      SR Ohio Norther              7.14q  3 
  6       Weirich, Cole       FR John Carroll              7.17q  1 
  7       Radney, Jonathan    JR John Carroll              7.20q  4 
  8       Rupe, Christian     SR Ohio Norther              7.21q  2 
  9       Orewiler, Tyler     SR Mount Union               7.22q  4 
 10       Cloud, Brandon      SO Mount Union               7.23   4 
 11       Shrewsbury, Andrew  JR Mount Union               7.24   4 
 12       Boehler, Shane      SO Heidelberg                7.27   2 
 13       Ball, Austin        SO Heidelberg                7.31   2  7.301
 14       Slack, Grant        JR Mount Union               7.31   1  7.309
 15       Hommer, Matthew     JR Ohio Norther              7.32   3 
 16       Utter, Brian        FR Heidelberg                7.34   3  7.337
 17       Washington, Trypp   SO Baldwin Wall              7.34   3  7.339
 18       Mahaffey, Jeremy    FR Heidelberg                7.42   2 
 19       McGill, Jalen       JR Mount Union               7.45   4 
 20       Krugh, Nicholas     FR Ohio Norther              7.46   2 
 21       Gannon, Bailey      SO Mount Union               7.49   1 
 22       Craven, Matthew     SO Ohio Norther              7.51   2 
 23       Redus, Darrin       JR Mount Union               7.56   1 
 24       North, Adam         SO John Carroll              7.62   3 
 25       Villiant, Liberty   FR Heidelberg                7.65   4  7.642
 26       Scott, Jaquill      JR Mount Union               7.65   4  7.649
 27       Pamer, Trey         FR Mount Union               7.83   2 
 28       Kendrick, Noah      FR Baldwin Wall              8.01   4 
 29       Reimel, Jared       SO Baldwin Wall              8.05   2 
 30       Gerber, Caleb       FR Heidelberg                8.10   3 
 31       Markus, Chris       SR Baldwin Wall              8.28   1 
 --       Turner, DeNorris    SR Ohio Norther                DQ   1 
 
Event 20  Men 60 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1       Berry, Louis        FR Mount Union               7.01   10    7.002
  2       Leverette, Jordan   FR Baldwin Wall              7.01    8    7.005
  3       Beidleman, Benjami  SR Baldwin Wall              7.05    6   
  4       Rupe, Christian     SR Ohio Norther              7.10    4   
  5       Beidleman, Michael  SR Baldwin Wall              7.11    2   
  6       Fisher, Jojuan      SR Ohio Norther              7.13    1   
  7       Orewiler, Tyler     SR Mount Union               7.17  
  8       Weirich, Cole       FR John Carroll              7.22  
  9       Radney, Jonathan    JR John Carroll              7.25  
 
Event 21  Women 60 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       Winters, Melanie    SR Baldwin Wall              8.97q  2 
  2       Gast, Allison       JR Ohio Norther              9.46q  2 
  3       Sefick, Jocelyn     SR Mount Union               9.48q  1 
  4       Carman, Rebecca     JR Ohio Norther              9.60q  1 
  5       Armstrong, Lyndsey  JR Baldwin Wall              9.61q  1 
  6       Ellinwood, Hailee   JR Mount Union               9.64q  2 
  7       Martinko, Sara      JR John Carroll              9.70q  1 
  8       Holowecky, Rachel   JR Baldwin Wall             10.12q  1 
  9       Landers, Hope       FR Mount Union              10.17q  2 
 10       Wagner, Kristine    SR Ohio Norther             10.44   2 
 11       Nuckols, Kelani     JR Mount Union              10.88   1 
 12       Allen, Kathleen     FR Mount Union              11.16   2 
 
Event 21  Women 60 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1       Winters, Melanie    SR Baldwin Wall              8.99   10   
  2       Sefick, Jocelyn     SR Mount Union               9.45    8   
  3       Ellinwood, Hailee   JR Mount Union               9.55    6   
  4       Gast, Allison       JR Ohio Norther              9.59    4   
  5       Carman, Rebecca     JR Ohio Norther              9.64    2   
  6       Armstrong, Lyndsey  JR Baldwin Wall              9.73    1    9.722
  7       Martinko, Sara      JR John Carroll              9.73   9.729
  8       Landers, Hope       FR Mount Union              10.07  
  9       Holowecky, Rachel   JR Baldwin Wall             10.32  
 
Event 22  Men 60 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       Milhoan, Andrew     SR Mount Union               8.43q  1 
  2       Brinkman, Robbie    SR Ohio Norther              8.62q  1 
  3       Innetta, John       FR John Carroll              8.85q  1 
  4       Craven, Matthew     SO Ohio Norther              8.99q  2 
  5       Boehler, Ren        SO Heidelberg                9.20q  2 
  6       Beucler, Kenny      FR Heidelberg                9.35q  1 
  7       Wasielewski, Max    FR John Carroll              9.38q  1 
  8       Suter, Jon          SO Heidelberg                9.48q  2 
  9       Cole, Brandon       FR Baldwin Wall              9.56q  2 
 10       Gerber, Caleb       FR Heidelberg               10.04   2 
 
Event 22  Men 60 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1       Milhoan, Andrew     SR Mount Union               8.35   10   
  2       Innetta, John       FR John Carroll              8.90    8   
  3       Brinkman, Robbie    SR Ohio Norther              9.23    6   
  4       Suter, Jon          SO Heidelberg                9.30    4   
  5       Wasielewski, Max    FR John Carroll              9.40    2   
  6       Cole, Brandon       FR Baldwin Wall              9.44    1   
  7       Beucler, Kenny      FR Heidelberg                9.84  
 --       Craven, Matthew     SO Ohio Norther               DNF  
 
Event 25  Women 1 Mile Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Rohwer, Becky       JR John Carroll           5:17.65   10   
  2       Mohn, Mandy         SR Mount Union            5:18.59    8   
  3       Reigle, Hannah      FR Mount Union            5:31.72    6   
  4       Vance, Katie        SO Mount Union            5:33.74    4   
  5       Kiley, Erin         SO John Carroll           5:36.35    2   
  6       Schillero, Cassie   SO John Carroll           5:42.16    1   
  7       Christie, Maeve     SO Baldwin Wall           5:44.24  
  8       Grainger, Colleen   FR Ohio Norther           5:47.46  
  9       Reinhart, Jocelyn   FR Ohio Norther           6:03.50  
 10       Steele, Elizabeth   JR Ohio Norther           6:12.65  
 11       Kimmel, Margaret    FR Ohio Norther           6:13.55  
 12       D'Amore, Bailee     SO Baldwin Wall           6:25.54  
 13       Lefeld, Megan       JR Heidelberg             6:36.63  
 
Event 26  Men 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       O'Neil, Matt        JR Mount Union            4:26.29   1  10   
  2       Borger, Robert      SO Ohio Norther           4:27.31   1   8   
  3       Trimble, Colten     FR Mount Union            4:30.90   1   6   
  4       Scanlon, Ryan       FR John Carroll           4:31.99   1   4   
  5       Thorkelson, Elliot  SO John Carroll           4:33.82   1   2   
  6       Large, Corey        SO John Carroll           4:38.31   2   1   
  7       Collins, Eric       JR Ohio Norther           4:40.13   1 
  8       Hadley, Jason       FR Mount Union            4:40.72   2 
  9       Monahan, Kyle       FR John Carroll           4:44.74   1 
 10       Rusnak, Cameron     JR Ohio Norther           4:45.37   2 
 11       Huddleston, Willia  SR Ohio Norther           4:48.59   1 
 12       Wood, Alexander     FR Ohio Norther           5:00.64   2 
 13       Tanner, Dylan       SO Baldwin Wall           5:01.81   2 
 14       Perry, Logan        SO Ohio Norther           5:01.85   2 
 15       Davenport, Auston   FR Ohio Norther           5:13.36   2 
 
Event 27  Women 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Ellinger, Meagan    JR Ohio Norther           1:01.81   1  10   
  2       Swisher, Jessica    SO John Carroll           1:03.07   1   8   
  3       Fisher, Taylor      FR Ohio Norther           1:05.06   1   6   
  4       Schmidt, Alainna    FR John Carroll           1:06.60   2   4   
  5       Moore, Jasmine      JR Baldwin Wall           1:07.50   2   2   
  6       Edwards, Reanna     FR Baldwin Wall           1:12.80   2   1   
 
Event 28  Men 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Etzler, Clark       FR Mount Union              51.99   1  10   
  2       Karg, Conner        SO Ohio Norther             52.62   1   8   
  3       Lyon, Jerrod        SO Heidelberg               53.28   2   6   
  4       Schulz, Aaron       FR Heidelberg               53.89   1   4   
  5       Printy, Samuel      FR Mount Union              54.26   1   2   
  6       Suter, Jon          SO Heidelberg               54.95   2   1   
  7       Briggs, Corey       FR Ohio Norther             55.10   2 
  8       Kendrick, Noah      FR Baldwin Wall           1:01.05   2 
 
Event 29  Women 500 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Richards, Emily     SO Ohio Norther           1:17.26   1  10   
  2       Mosler, Michelle    JR Ohio Norther           1:21.99   1   8   
  3       Biedron, Alyssa     SO John Carroll           1:22.47   2   6   
  4       Lehman, Sara        FR John Carroll           1:22.50   2   4   
  5       Nyaanga, Joy        JR John Carroll           1:22.68   1   2   
  6       Saluan, Noelle      FR John Carroll           1:23.10   2   1   
  7       Powell, Ashura      FR John Carroll           1:23.15   2 
  8       Beuck, Toni         FR Mount Union            1:25.88   3 
  9       Garrett, Baylee     SO Heidelberg             1:26.81   3 
 10       Loetz, Megan        SO Mount Union            1:27.89   4 
 11       Harvey, Emma        SO John Carroll           1:28.39   4 
 12       Segro, Morgan       FR Mount Union            1:28.63   3 
 13       Carver, Emmalee     FR Mount Union            1:28.84   3 
 14       Bartholomew, Angel  SO Mount Union            1:31.24   4 
 15       Flak, Kristina      SO Ohio Norther           1:32.32   4 
 
Event 30  Men 500 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Molinaro, Matt      SO Ohio Norther           1:07.20   1  10   
  2       Cameron, Will       SR John Carroll           1:07.31   1   8   
  3       Hydzik, Mike        SR John Carroll           1:08.24   1   6   
  4       Emert, Brandon      SO Ohio Norther           1:08.86   1   4   
  5       Innetta, John       FR John Carroll           1:09.90   3   2   
  6       Woods, Nicholas     SO John Carroll           1:10.03   3   1   
  7       Beucler, Kenny      FR Heidelberg             1:10.25   3 
  8       Ross, Josiah        FR Mount Union            1:10.69   2 
  9       Sealey, Vee         SO Baldwin Wall           1:10.70   5 
 10       McKee, Ian          JR Ohio Norther           1:10.75   2 
 11       Jeffers, Brady      SO Baldwin Wall           1:12.50   4 
 12       Traver, Nathanael   FR Mount Union            1:13.95   2 
 13       Swords, Justin      SO Baldwin Wall           1:15.00   5 
 14       Reinhart, Austin    JR John Carroll           1:16.14   4 
 15       Stoll, Tate         SR Baldwin Wall           1:16.40   5 
 16       Cushing, Todd       FR Baldwin Wall           1:24.37   4 
 
Event 31  Women 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Rohwer, Becky       JR John Carroll           2:26.36   1  10   
  2       Nagy, Caitlin       SR Mount Union            2:28.27   1   8   
  3       Christie, Maeve     SO Baldwin Wall           2:28.89   2   6   
  4       Fox, Michaela       FR Ohio Norther           2:30.33   2   4   
  5       Reigle, Hilary      FR Mount Union            2:32.86   1   2   
  6       Rouch, Morgan       JR Ohio Norther           2:37.30   1   1   
  7       Berlesky, Harley    JR Heidelberg             2:40.34   1 
  8       Martin, Elizabeth   JR Ohio Norther           2:42.05   2 
  9       Hershberger, Corbi  FR Mount Union            2:42.91   2 
 10       Henson, Emily       FR Mount Union            2:54.77   2 
 11       Lefeld, Megan       JR Heidelberg             3:10.75   2 
 
Event 32  Men 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Menear, Ty          JR Mount Union            2:00.47   1  10   
  2       Scanlon, Ryan       FR John Carroll           2:01.43   1   8   
  3       Faiken, Tim         SO Heidelberg             2:02.39   1   6   
  4       Berryman, Jacob     JR Heidelberg             2:02.74   1   4   
  5       Peterson, Eric      FR Heidelberg             2:03.32   1   2   
  6       Gatchell, Avery     SR Heidelberg             2:03.35   1   1   
  7       Lunney, Alec        SO Ohio Norther           2:04.71   2 
  8       Monahan, Kyle       FR John Carroll           2:05.69   1 
  9       Marchese, Josh      JR Mount Union            2:06.38   1 
 10       Jones, Nick         SO Heidelberg             2:06.83   1 
 11       Churchya, De        JR Heidelberg             2:10.08   1 
 12       Kraft, Mike         FR John Carroll           2:11.70   2 
 13       Colon, Joe          SO Mount Union            2:12.71   2 
 14       Messner, Cole       SO Mount Union            2:13.60   2 
 15       Fuhrmann, Alex      SR Baldwin Wall           2:15.10   2 
 16       Modzelewski, Zack   FR John Carroll           2:19.93   2 
 17       Daly, Holden        FR Baldwin Wall           2:23.45   2 
 18       Wolf, Brandon       JR John Carroll           2:27.61   2 
 19       Larsick, Nolan      FR Heidelberg             2:31.63   2 
 
Event 33  Women 1000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       McCutchen, Rebekah  SR Ohio Norther           3:11.32   1  10   
  2       Mohn, Mandy         SR Mount Union            3:12.33   1   8   
  3       Dutton, Alexandra   FR Heidelberg             3:14.17   2   6   
  4       Reigle, Hannah      FR Mount Union            3:15.58   1   4   
  5       Vance, Katie        SO Mount Union            3:15.89   1   2   
  6       Huber, Nicole       JR Ohio Norther           3:17.78   1   1   
  7       Warrick, Jordi      SR Mount Union            3:18.42   1 
  8       Kiley, Erin         SO John Carroll           3:18.75   1 
  9       Bentler, Colleen    SO Mount Union            3:25.53   2 
 10       Dresser, Allie      JR Heidelberg             3:31.24   1 
 11       Rodriguez, Taylor   FR Heidelberg             3:37.89   2 
 12       D'Amore, Bailee     SO Baldwin Wall           3:43.40   2 
 13       Kraft, Renee        JR Ohio Norther           3:50.54   2 
 14       Morcio, Megan       SO John Carroll           3:53.12   2 
 
Event 34  Men 1000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Harden, Andrew      JR Ohio Norther           2:39.13   1  10   
  2       O'Neil, Matt        JR Mount Union            2:40.62   1   8   
  3       Sowa, Daniel        SR Ohio Norther           2:41.76   1   6   
  4       Hollon, Harrison    FR Mount Union            2:42.68   1   4   
  5       Trimble, Colten     FR Mount Union            2:43.59   1   2   
  6       Cancilla, Luke      FR John Carroll           2:43.99   1   1   
  7       Loya, Dan           SR John Carroll           2:44.28   1 
  8       Thorkelson, Elliot  SO John Carroll           2:45.00   2 
  9       Large, Corey        SO John Carroll           2:45.10   2 
 10       Milovich, Evan      SO Baldwin Wall           2:49.30   2 
 11       Hadley, Jason       FR Mount Union            2:51.46   1 
 12       Bolender, Kyle      SO Mount Union            2:53.80   2 
 13       Jensen, Creighton   FR Baldwin Wall           3:00.20   2 
 14       Spronz, Phil        FR Baldwin Wall           3:02.00   2 
 15       Tanner, Dylan       SO Baldwin Wall           3:05.90   2 
 
Event 35  Women 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Crofoot, Dana       SO Mount Union              26.74   1  10   
  2       Donley, Steph       SO Mount Union              27.00   1   8   
  3       White, Marrianna    SR Mount Union              27.21   2   6   
  4       Rinaldi, Marisa     JR Mount Union              27.22   1   4   
  5       Dillon, Taylor      SR Heidelberg               27.26   1   2   
  6       Nemeth, Kelsey      SR Baldwin Wall             27.30   3   1   
  7       Slone, Michaela     FR Heidelberg               27.46   3 
  8       Gast, Allison       JR Ohio Norther             27.60   2 
  9       Nyaanga, Joy        JR John Carroll             27.87   2 
 10       Biedron, Alyssa     SO John Carroll             28.21   3 
 11       Jenkins, Emily      SR John Carroll             28.34   4 
 12       Biniker, McKenzie   FR Heidelberg               28.39   3 
 13       Holowecky, Rachel   JR Baldwin Wall             28.73   7 
 14       Lehman, Sara        FR John Carroll             28.75   4 
 15       Armstrong, Lyndsey  JR Baldwin Wall             28.88   7 
 16       Moore, Jasmine      JR Baldwin Wall             29.09   5 
 17       Lee, Brittany       SR Ohio Norther             29.27   5 
 18       Werner, Elizabeth   SO Ohio Norther             29.62   6 
 19       Kiser, Morgan       FR Mount Union              29.74   5 
 20       Allen, Kathleen     FR Mount Union              30.67   6 
 21       Harvey, Emma        SO John Carroll             30.82   6 
 22       Messerly, Joanna    JR Ohio Norther             32.17   7 
 
Event 36  Men 200 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Leverette, Jordan   FR Baldwin Wall             22.44   1  10   
  2       Beidleman, Benjami  SR Baldwin Wall             22.94   1   8   
  3       Rupe, Christian     SR Ohio Norther             22.95   2   6   
  4       Weber, Josh         SO Mount Union              23.22   2   4   
  5       Beidleman, Michael  SR Baldwin Wall             23.24   1   2   
  6       Berry, Louis        FR Mount Union              23.36   5   1   
  7       Shrewsbury, Andrew  JR Mount Union              23.44   2 
  8       Cloud, Brandon      SO Mount Union              23.56   5 
  9       Boehler, Shane      SO Heidelberg               23.61   3 
 10       Krugh, Nicholas     FR Ohio Norther             23.74   4 
 11       Ball, Austin        SO Heidelberg               23.85   3 
 12       McGill, Jalen       JR Mount Union              23.99   6 
 13       Ross, Josiah        FR Mount Union              24.04   4 
 14       Yoder, Michael      SR Heidelberg               24.06   4 
 15       Schulz, Aaron       FR Heidelberg               24.07   8 
 16       Turner, DeNorris    SR Ohio Norther             24.14   3 
 17       Hommer, Matthew     JR Ohio Norther             24.36   6 
 18       Utter, Brian        FR Heidelberg               24.42   9 
 19       Printy, Samuel      FR Mount Union              24.43   5 
 20       North, Adam         SO John Carroll             24.46   5 
 21       Washington, Trypp   SO Baldwin Wall             24.49   2 
 22       Cole, Brandon       FR Baldwin Wall             24.96   8 
 23       Hudson, Josh        SR Mount Union              24.97   6 
 24       Wasielewski, Max    FR John Carroll             25.23   7 
 25       Mahaffey, Jeremy    FR Heidelberg               25.44   9 
 26       Pamer, Trey         FR Mount Union              25.58   7 
 27       Gerber, Caleb       FR Heidelberg               26.68   9 
 28       Reimel, Jared       SO Baldwin Wall             26.91   9 
 29       Villiant, Liberty   FR Heidelberg               26.97   8 
 30       Infantino, Adam     JR Mount Union              27.13   8 
 
Event 37  Women 5000 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1       Blum, Dani          JR Heidelberg            18:48.27   10   
  2       House, Rachel       SO Heidelberg            19:21.95    8   
  3       Marchese, Geneviev  JR Ohio Norther          19:44.02    6   
  4       Sorg, Margaret      SR Ohio Norther          19:49.05    4   
  5       Volz, Elizabeth     JR Heidelberg            20:13.89    2   
  6       Henault, Shawnda    JR Heidelberg            20:14.93    1   
  7       Shaffer, Miranda    SO Heidelberg            20:16.68  
  8       Posthuma, Janelle   FR Ohio Norther          20:35.23  
  9       Rinaldi, Nicole     SO Mount Union           20:39.34  
 10       Sullivan, Angie     FR Ohio Norther          20:48.12  
 11       Vapenik, Sarah      SO Mount Union           20:56.15  
 --       Smith, Christine    JR John Carroll               DNF  
 
Event 38  Men 5000 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1       Dombi, Dylan        SO Heidelberg            15:33.46   1  10   
  2       Schalois, Kase      JR Ohio Norther          15:39.59   1   8   
  3       Brennan, Brian      SO Baldwin Wall          15:40.38   1   6   
  4       Blevins, Greg       SR Baldwin Wall          15:43.40   1   4   
  5       Kuntz, Isaac        SO Heidelberg            16:14.60   1   2   
  6       Neura, Austin       FR Heidelberg            16:15.78   2   1   
  7       Flint, Zach         SR Heidelberg            16:36.38   1 
  8       Tussing, Matthew    SR Heidelberg            16:36.58   1 
  9       Radabaugh, Brett    SO Mount Union           16:36.85   1 
 10       Frey, Dom           SO Heidelberg            16:47.44   1 
 11       Nash, Kyle          FR Heidelberg            16:49.42   2 
 12       Ferrebee, Jacob     SO Heidelberg            16:50.54   2 
 13       Kropka, Casey       FR Mount Union           16:54.24   1 
 14       Rudolph, Jesse      JR Heidelberg            16:56.19   1 
 15       Murtha, Evan        SO Ohio Norther          17:07.99   2 
 16       McNutt, John        FR Ohio Norther          17:09.79   2 
 17       Mahon, Spencer      FR Baldwin Wall          17:34.08   2 
 18       Mourguet, Justin    FR Heidelberg            17:39.26   2 
 19       Heid, Jacob         FR Heidelberg            18:07.64   2 
 20       Lumadue, Dustin     SO Ohio Norther          18:11.72   2 
 21       Murray, Michael     SO Ohio Norther          18:30.85   2 
 22       Gallaher, Jacob     FR Ohio Norther          19:53.75   2 
 --       Cremi, David        JR John Carroll               DNF   2 
 --       Kozlowski, Michael  SO John Carroll               DNF   2 
 
Event 39  Women 4x400 Meter Relay
=======================================================================
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Mount Union  'A'                                    4:08.77   10   
     1) Crofoot, Dana SO                2) White, Marrianna SR            
     3) Nagy, Caitlin SR                4) Rinaldi, Marisa JR             
  2 John Carroll  'A'                                   4:10.10    8   
     1) Nyaanga, Joy JR                 2) Biedron, Alyssa SO             
     3) Saluan, Noelle FR               4) Martinko, Sara JR              
  3 Ohio Northern  'A'                                  4:12.33    6   
     1) Ellinger, Meagan JR             2) Fisher, Taylor FR              
     3) Ewing, Avery FR                 4) Mosler, Michelle JR            
  4 Heidelberg  'A'                                     4:16.92    4   
     1) Slone, Michaela FR              2) Biniker, McKenzie FR           
     3) Dillon, Taylor SR               4) Garrett, Baylee SO             
  5 John Carroll  'B'                                  x4:20.87  
     1) Powell, Ashura FR               2) Lehman, Sara FR                
     3) Schmidt, Alainna FR             4) Swisher, Jessica SO            
 -- Baldwin Wallace  'A'                                    DNF  
     1) Brennan, Kelly FR               2) Arthur, Carlynn SO             
     3) Christie, Maeve SO              4) D'Amore, Bailee SO             
 
Event 40  Men 4x400 Meter Relay
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
  1 John Carroll  'A'                                   3:29.21   1  10   
     1) Cameron, Will SR                2) McIlvaine, Austin SO           
     3) Hydzik, Mike SR                 4) Woods, Nicholas SO             
  2 Heidelberg  'A'                                     3:31.30   1   8   
     1) Schulz, Aaron FR                2) Gatchell, Avery SR             
     3) Churchya, De JR                 4) Berryman, Jacob JR             
  3 Mount Union  'B'                                    3:39.34   2   6   
     1) Marchese, Josh JR               2) Hollon, Harrison FR            
     3) Menear, Ty JR                   4) Printy, Samuel FR              
  4 Heidelberg  'B'                                    x3:39.35   1 
     1) Beucler, Kenny FR               2) Suter, Jon SO                  
     3) Yoder, Michael SR               4) Faiken, Tim SO                 
  5 Baldwin Wallace  'A'                                3:51.94   2   4   
     1) Jeffers, Brady SO               2) Sealey, Vee SO                 
     3) Spronz, Phil FR                 4) Etienne, Dessaline FR          
  6 John Carroll  'C'                                  x3:55.64   2 
     1) Reinhart, Austin JR             2) Kraft, Mike FR                 
     3) Modzelewski, Zack FR            4) Wolf, Brandon JR               
  7 Baldwin Wallace  'C'                               x4:00.84   2 
     1) Brennan, Brian SO               2) Blevins, Greg SR               
     3) Milovich, Evan SO               4) Tanner, Dylan SO               
  8 Baldwin Wallace  'B'                               x4:01.94   2 
     1) Fuhrmann, Alex SR               2) Stoll, Tate SR                 
     3) Cushing, Todd FR                4) Swords, Justin SO              
 -- Ohio Northern  'A'                                      DNF   1 
     1) Emert, Brandon SO               2) Karg, Conner SO                
     3) Briggs, Corey FR                4) Rupe, Christian SR             
 -- Baldwin Wallace  'D'                                    DNF   2 
     1) Jensen, Creighton FR            2) Mahon, Spencer FR              
     3) Daly, Holden FR                 4) Woods, Milton FR